Užívejte si být ženou

Máte v plánu naplno si užívat, že jste sama sebou?
Máte chuť mít ze sebe samotné co nejdříve opravdu dobrý pocit?
Přejete si inspirovat se informacemi o výživě žen a specifičnosti jejich jídelníčku?
Napadá vás, že můžete zvýšit vaši jemnost nebo energičnost podle toho, jak se vám to hodí?
Toužíte mít klid a chcete ukonejšit vaše emoce?
Chcete se více rozpohybovat
?

Pokud o těchto oblastech života přemýšlíte, rády vám prakticky ukážeme fungující postupy pro zvládání nejenom stresu či strachu v každodenních situacích doma i v práci.

Ať je vám kolik je a máte chuť žít po vašem, budete překvapeny, co se stane.

Pro ženy, které chtějí hodit za hlavu představu, že něco nejde.
Pro ženy, co si v zrcadle přejí vidět šťastnou tvář.
Pro ženy, co nechtějí samy sobě stát v cestě.

Co prožijete?

Uvolněte blokující představy, odpoutejte se od vaší minulosti a překonejte obavy z budoucnosti.
Získejte využitelné zkušenosti ve vztahu k sebepřijetí a vaší osobní jedinečnosti.
 Využijte příležitost a vychutnejte si jednoduché aktivity pro sebevyjádření.
 Poznejte pohybové a sebezkušenostní postupy pro uvolnění těla a mysli.
Představte si, jak narůstá vaše soustředění a sebeporozumění.
Vychutnejte si pohyb třeba při aerobním cvičení či pilatesu.
Načerpejte informace o výživě žen a jídelníčku.

Co vám to přináší?

Připravily jsme pro vás až 3 jedinečné dny

 • Jednodenní seminář
  1890 Kč
  Získejte nové zkušenosti ve vztahu k vaší osobní jedinečnosti a rozvíjejte ji.
  • 1. den:
  • poznejte, jak pracovat sama se sebou
  • uplatněte praktické, pohybové, relaxační a sebepoznávací techniky
  • rozšiřte vlastní komunikační dovednosti
  • rozviňte tvořivost
  • oprostěte se od sebekritiky
  • získejte praktické informace o výživě žen podle cyklu
  • max 12 účastnic
 • Třídenní seminář
  4690 Kč
  Poznejte vaši vnitřní i vnější krásu a dopřejte si čas na sebe.
  • 3. den:
  • užijte si 3 skupinové lekce (jóga, aerobní cvičení, pilates)
  • získejte informace o zdravých zádech
  • zjistěte, jak se hýbat i mimo fitko
  • využijte možnost konzultovat vaše pohybové aktivity se specialistkou
  • načerpejte inspiraci při pohybovém poradenství
  • využijte dárkovou tašku s produkty pro cvičení a materiály
  • dopřejte si občerstvení - ovoce, semínka, ořechy i výživný šejk a smoothie v ceně balíčku
  • max 10 účastnic

Organizační informace

Den konání

pátek 19. až neděle 21. 5. 2017
9:30 – 16:00

Místo konání

První a druhý den:
Starobrněnská 14, Brno
vchod v pasáži podle směrovek do 2. patra

Třetí den:
Kotlanova 3a (vchod ze zadní části budovy), Brno-Líšeň, 628 00

Kurzem vás provedou

1. a 2. den

 • Nataša Michalová
  Nataša Michalová koučka, terapeutka EFT, lektorka

  “Žijte snadněji a utvářejte si nezávislý život.”

 • Danuše Vítková
  Danuše Vítková farmaceutka, poradkyně, spoluzakladatelka Ženské cesty

  „Věřím, že ženská, podporující cesta, je návratem k naší podstatě.“

 • Petra Havlíková
  Petra Havlíková konzultantka a image specialistka

  „Chcete změnit svůj životní styl? S námi to dokážete!“

3. den

Spokojení klienti

 • Paní doktorka mi dodala dost sebedůvěry ve vedení lidí. Získala jsem nový pohled na řešení nejen pracovních problémů a starostí. Školení mělo ucelený vhled do situace.

  Ing. Petra V. Lenia Brno spol. s.r.o.
 • Co se týká prezentačních schopností a následného zapojení do praktických her a situací, nemůžu nic vytknout a za mě musím říct, že super! Celkový dojem z dnešního dne hodnotím veskrze pozitivně a vřele doporučuji účast!

  Jaroslav Š. IMI Precision Engineering
 • Mnoho let jsem se trápila různými psychicko-fyzickými neduhy, které jsem se snažila vyřešit svépomocí. Vyzkoušela jsem snad vše od meditace po moudra z odborných publikací - bohužel, neúspěšně. Tak jsem se rozhodla problémy jednoduše ignorovat, zatímco se někde hluboko uvnitř mojí mysli vršily jeden za druhým na obří hromadu úzkosti. Vzhledem ke svým předchozím pokusům jsem byla značně skeptická. Nataša mi vše objasnila. Avšak zlepšení, které se dostavilo, bylo tak významné, že si ho všimli snad všichni v mém okolí. Metody, které Nataša aplikovala, mi opravdu změnily život, a to i v těch ohledech, které jsem nepovažovala za lékařsky možné! Tímto bych tedy chtěla ještě jednou velice poděkovat Nataši za její pronikavou moudrost a vřelý přístup, díky kterému jsem se cítila naprosto v bezpečí při odhalování i těch nejskrytějších zákoutí mé duše.

  Ing. Jana B. podnikatelka
 • Moc děkuji Nataše Michalové za její lidský a profesionální přístup. Má mnoho zkušeností a poznatků, jak žít život podle svých představ, nikoli podle představ druhých. Kurz byl plný energie, nových informací, praktických cvičení a prostoru pro uvědomění si mnoha osobních věcí (čili pro srovnání si toho v hlavě). Jsem moc ráda za možnost vidět svět jejíma očima a doufám (vím), že ho jednou také tak uvidím. Děkuji.

  Veronika S. COMGUARD a.s.
 • Nataša je naprosto úžasná a vyrovnaná ženská. To, co dělá, má v krvi a měla to už před tím než začala s praxí. Nemálo mi pomohla. Pokud se chcete zlepšovat a posouvat, doporučuji se s ní sejít. Sami pak poznáte to, co jsem poznal moc rád já.

  David Mitáš
  David Mitáš profesionální fotograf
 • Velmi přínosný kurz, který bych doporučil opravdu každému. Lektorka Má opravdu velmi rozsáhlé znalosti a člověk se o sobě doví spoustu nového a užitečného.

  Jakub V. Commerz Systems GmbH
 • Jsem nadšený. Školení překonalo mé očekávání. Řadu poznatků jsem si vyzkoušel v praxi. Vřele doporučuji.

  Kryštof W. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.
 • Nataška mě velmi zaujala už od první chvíle svým úsměvem. Je neskutečně milá a přátelská a to doopravdy! 🙂 Když jsme se seznámily blíž, tak jsem věděla, že doopravdy umí naslouchat, klást správné otázky, takže jsem sama od sebe dostávala správné odpovědi. Již během první schůzky jsem věděla, že mě posune. Výsledky byly znát již ten den a dokonce do pár dnů se moje představa zrealizovala. Líbí se mi, že věci nehodnotí, proto jsem jí mohla říct vše s klidným a diskrétním pocitem. Opravdu má dar pomoct lidem, ale pouze do té míry, do jaké to člověk sám dovolí. Doporučuji, setkejte se s ní a přesvědčte se sami. 🙂

  Nika Lárová
  Nika Lárová moderátorka, dětská animátorka, herečka
 • Exploze energie, jednoduchá řešení na zdánlivě složité situace - to je Nataša v akci. Jsem rád, že jsem měl tu příležitost být Natašou veden při hledání řešení různých situací. Budu se snažit plně využít potenciál cesty, kterou mně Nataša během krátkých dvou dnů kurzu Leadership ukázala. Je to pro mne velmi cenná osobní zkušenost. Moc děkuji!!

  Bohuslav S. FRAIKIN Česká republika, s.r.o.
 • Abych byl úplně upřímný, z počátku se mi vůbec při cestování do Prahy z nějakého důvodu na školení nechtělo. Možná počasí, možná nejistota, co mě tak úplně čeká. Nakonec jsem velice rád, že jsem se ráno nachystal a dorazil na dané školení. Už jen po hodině se můj postoj díky paní lektorce Nataši změnil v naprosto pozitivní. Čas, který jsme za ty dva dny nad tématem strávili, mi to jen potvrdil. Já rozhodně a věřím, že i můj kolega na školení jsme přišli, a svým způsobem jsme se každý trochu báli mluvit, jednat a vůbec řešit něco s lidmi a stát si za svým. Je úžasně, že díky paní Nataši jsem opravdu viděl a cítil určitý rozdíl už po dvou dnech. Co jsem si odnesl? Znalosti, které při správném dalším cviku budou velmi aplikovatelné. Otevření očí, jak kolem nás lidi jednají a jak s nimi lépe pracovat – nikdy jsem to moc nesledoval, protože jsem ani netušil, po čem se mám dívat. Větší sebevědomí a jak s ním pracovat. A mnoho dalšího. Poznal jsem věci, které chci dál cvičit a aplikovat. Nechci stát neustále v pozadí a dávat si za vinu něco, za co nemůžu. Ještě jednou díky a hodně štěstí všem, kdo se rozhodnout trochu posunout jako já.  

  Dominik C. CN Group CZ s.r.o.
 • Návštěvu u paní Nataši mohu doporučit. Pomohla mi srovnat si mnohé v mé mysli a tím i v mém životě. Oceňuji její přístup, kdy dokáže kombinovat různé způsoby, jak pomoci od problému.

  Iveta S. asistentka obchodu
 • To, co dělá Nataša s lidmi, nejsou čáry, ale úplná věda. Ať už to chcete nazvat jakkoliv, Nataša pro vás bude kouzelná víla nebo profesionální vědkyně, nikoliv čarodějka. Milá, vstřícná, chápající i chápavá, nikoho nesoudí, a každému ráda pomůže, protože je nejen vynikající v tom, co dělá, ale má pro to i zápal a nadšení. Spojení inteligence, vědy, emocionálních schopností a dobra, to je Nataša.

  Filip L.
 • Prospěšné a zajímavé informace o zvládání stresu a problémů v lidské a srozumitelné formě. Nejen teorie, ale i praktické odzkoušení metod a postupů, které jsou aplikovatelné v životě. Takový byl stress management s Natašou Michalovou.

  Viktor T. Commerz Systems GmbH
 • Už od dětství se peru s alergií, která je úzce propojena i s kýcháním v letních měsících. Vyzkoušel jsem už leccos a nemohu říct o ničem, že by mě to z toho dostalo. Tento rok mě moje kýchání začalo již ohrožovat při řízení auta, a proto jsem hledal ještě intenzivněji způsob, jak se toho zbavit. Našel jsem. Našel jsem Natašu. Natašu mohu doporučit každému, kdo taky chce, stejně jako já převzít ještě víc kontrolu nad svým životem.

  Martin Luňák Sales Mentor
 • Dověděla jsem se nové informace, které určitě zužitkuji v mé praxi. Lektorka byla detailně seznámena s mými požadavky a tímto způsobem se i připravila. Cvičení byla srozumitelně objasněna.

  Ing. Janka Koláčná Kosecová, Ph.D. Ministerstvo obrany
 • I felt very comfortable and relaxed which helped her and me during the training. It was key that first I had the change to express my feelings and needs.

  Ramón M. MANN+HUMMEL Service s. r. o.
 • Paní Michalová mi pomohla odstranit psychický blok, díky čemuž je nejen můj život jednodušší, ale především, což jsem nečekala, mě díky tomu přestal trápit můj celoživotní zdravotní problém. Návštěvy u paní Michalové mohu tedy z mé zkušenosti jen a jen doporučit.

  Aneta N. úřednice
 • Ráda bych Vám moc poděkovala za čas s Vámi, bylo to opravdu úžasné, ihned jsem komunikaci začala praktikovat a hlavně používat mozek a je to hodně osvobozující. Opravdu moc děkuji.

  Kateřina Ch. Husqvarna Manufacturing CZ s.r.o.

Rezervujte si vybraný kurz

Start typing and press Enter to search